Bo tudi povratna tekma?

20. januarja

OFK BAČKA  – KOPER 1:1 (1:0)

POSTAVA, prvi polčas: Adam, Palčič, Žužek, Cerovec, Viler, Knežević, Guberac, Vekić, Pejić, Krajinović, Mulahusejnović. Drugi polčas: Vargić, Mittendorfer, Ahmetaj, Mišić, Jozinović, Juffo, Bešir, Jelić Balta, Stevanović, Spinelli.

Po zmagah na pripravljalnih tekmah z Budafokijem in Osijekom,  so Koprčani tokrat remizirali. Tekma proti Bački, ki je bila odigrana v Vodnjanu se je končala z rezultatom 1:1. Za Koper je v 82. minuti, po podaji Mišića, zadel Bešir.

Tudi na prvi tekmi leta 1988 v kvalifikacijah za nastop v 2. jugoslovanski ligi je bil rezultat 1:1. V Vodnjanu so bili prisotni tudi nekateri glavni akterji tiste tekme, ki so obujali spomine. Ob Robertu Volku tudi Marjan Rnić in Mile Tešić.

Bi si želeli, da bi Bačka gostovala na Bonifiki, tako kot leta 1988? Lahko vam zaupamo, da so pogovori v teku in ker si želimo, da bi obeležili 100 let igranja nogometa v Kopru s prisotnostjo gledalcev na tribunah, bo potrebno na dokončno odločitev še počakati.