Športni park Kidričevo, sodniki: Balažič, Kasapović, Mikača.
Strelci: 0:1 Mittendorfer (4.), 1:1 Kljun (19.), 1:2 Nkada (87.).
Koper: Koprivec, Mittendorfer, Sidibe, Bručić, Lauš (od 56. Ankrah), Tomek (od 70. Aondowase), Čustović, Tičić, Ruedl (od 46. Jelenič), Osuji (od 70. od Groznica), Omladić (od 70. Nkada).
Rumeni kartoni: Kljun; Jelenić, Osuji, Aondowase.

Maj Mittendorfer je v četrti minuti zadel svoj prvi prvoligaški gol, ko je po podaji s kota spretno reagiral in z glavo poslal žogo v mrežo. Tudi drugi gol je bil prvi v ligi za Toma Kljuna, s katerim je po protinapadu izenačil po Gala Gorenaka.

V drugem delu sta že na uvodu sledili zelo lepi in atraktivni akciji. Tin Matić je v 56. minuti najprej z roba kazenskega prostora od strani z dobro merjenim udarcem zadel prečnik. Enej Jelenič je v 60. minuti s škarjicami odlično streljal, žogo je z golove črte izbil Luka Koblar. Tudi v nadaljevanju so se vrstile akcije, a se izid dolgo ni spremenil. V 87. minuti je odločilni zadetek  prispeval FTimothee Nkada, ki je v igro vstopil 17 minut prej.

Po gostovanju v Kidričevem bodo Koprčani naslednjo tekmo odigrali na Bonifki, kjer v sredo (17:30)gostuje Mura.