Umag, igrišče Stella Maris, pripravljalna tekma

Strelci: 0:1 Spinelli (50′), 0:2 Jelić Balta (68′), 0:3 Stevanovič (86′)

KOPER: Adam, Cerovec, Žužek, Jelić Balta, Knežević, Pejić, Jozinovič, Viler, Palčič, Barišić, Mulahusejnović / Vargič, Rajčević, Mišič, Guberac, Spinelli, Vekič, Stevanovič, Mitterdorfer, Dodlek.

RIJEKA: Prskalo, Tomečak, Capan, Galović, Štefulj, Pavičić, Mudražija, Murić, Andrijašević, Drmić, Yateke / Galešić, Vukčević, Braut, Liber, Lepinjica, Agić, Iliković, Bilić, M. Frigan, Jurišić.

V pripravah na zadnjo četrtino prvenstva so se Koprčani v Umagu pomerili z renomiranim nasprotnikom in  hrvaškega  prvoligaša Rijeko premagali kar s 0:3. Vsi zadetki so padli v drugem polčasu. Za vodstvo je v 5o. minuti poskrbel Spinelli, na 0:2 je po kotu z glavo  vodstvo povišal Jelić Balta. Končni rezultat in tretji rumeno modri gol je v 86. minuti zabil Stevanović. Zmaga proti Rijeki je zares dober obet pred nadaljevanjem prvenstva, ki se nadaljuje 6. aprila s tekmo proti Taboru na Bonifiki.