VRNITEV KAPETANA

23. novembra

Po težji poškodbi kolena in enoletnem premoru, je Ivica Guberac  v letošnji sezoni  odigral le nekaj minut na dveh prijateljskih in pokalnih tekmah  ter nazadnje na prvenstvenem obračunu  z Muro. Na tekmi z Gorico(1:1) je igral v  končnici tekme.

Ivica Guberac: »Za kaj več kot točko bi si to morali zaslužiti. Pomembno je, da še naprej tako dobro in trdo delamo, že v torek se ponuja nova priložnost za tri točke. Če želiš zmagati, je potrebno biti v obeh polčasih boljši nasprotnik. Na koncu pravična delitev točk, Gorica je bila boljša v prvem , mi pa potem v nadaljevanju.«

Guberac je po odsotnosti zaradi rehabilitacije  znova zaigral tudi na prvenstveni tekmi: »Ja, več kot leto dni je minilo od tiste poškodbe. Občutki so bili dobri, to je moje sanjsko delo, zato sem komaj čakal dan, da znova zaigram.   Hvaležen sem Bogu, da sem dobil še eno priložnost, da lahko v zaključku kariere še lahko igram na tem nivoju. Neizmerno sem vesel za odigranih deset minut in upam, da bom zdrav.«

Vrata Bonifike so zaprta za gledalce, a so v navijaški skupini Tifozi  sporočili, da ekipi stojijo ob strani:» V klubu in v mestu vlada pozitivna klima in smo zelo veseli, da je tako. Tifozi so naš 12 igralec, pohvale za to, kar so v soboto pripravili za nas. Lep je pogled na glavno tribuno in sporočilo, ki so nam ga pustili. Kot kapetan se jim v imenu cele ekipe zahvaljujem in jim sporočam, da bomo vedno pustili zadnji atom moči na igrišču. Za klub, za njih in za vse v mestu.«