28. novembra

Mura – Koper 2:1 (0:0)

Strelci: 1:0 Cipot (79.), 1:1 Mulahusejnović (86.), 2:1 Gorenc (90.).
Koper: Vargić, Mišić, Rajčević, Guberac (od 58. Knežević), Jozinović (od 62. Čirjak), Dodlek (od 81. Stevanović), Pejić, Barišić (od 58. Vršič), Žužek, Krajinović, Spinelli (od 58. Mulahusejnović).

Po osmih tekmah brez poraza v državnem prventvu (5 zmag, 3 remiji), se Koprčani iz gostovanja vračajo brez točk. Mura je bila na Fazaneriji boljša z 2:1, potem ko so bili vsi trije zadetki doseženi v zadnjih minutah tekme.

Miran Srebrnič: »Mislim, da je bil to pravi derbi. Na koncu se je zgodilo najslabše, kar se ti v nogometu lahko zgodi. V zaključku bi lahko povedli, potem pa nekaj sekund pred koncem iz kota dobimo gol. V prvem polčasu je bila kontrolirana tekma, potem je bila odprta na obeh straneh. Bolj smo trpeli v drugem polčasu, a bili tudi nevarni. Izgubili smo, ampak je igralcem težko kaj očitati.  Gremo naprej z dvignjeno glavo.«

Aleksander Rajčević: »Mislim, da smo spremljali zanimivo tekmo z veliko priložnosti na koncu, žal so tri točke ostale v Murski Soboti. Pri 1:1 smo imeli možnost zaključiti tekmo, zapravili smo lepo priložnost. Žal nismo realizirali in na koncu nas je to veliko stalo.«

Rumeno modri bodo že v sredo(17:15) na Bonifiki gostili Aluminij.