17. septembra
POKAL PIVOVARNA UNION – PRVI KROG

ALUMINIJ – KOPER 1:2 (1:2)

Strelci: Kadrić (8′); Parris (30′), Palčič (39′)

Koprčani so z zmago, še sedmo zaporedno, v Kidričevem napredovali v četrtfinale pokalnega tekmovanja. Po zaostanku, ko je v 8. minuti domačine v vodstvo popeljal Kadrić, so rumeno modri že v prvem polčasu prišli do vodstva in ga zadržali do konca tekme. Strelca sta bila Parris in Palčič, obe podaji je prispeval Barišić. Ob številnih zapravljenih priložnostih je zmaga povsem zaslužena. V četrtfinalu se tekmovanju pridružijo Olimpija, Maribor, Mura in Domžale. Poleg Koprčanov so si napredovanje med osem priigrali Radomlje, Celje in Bravo, ki bo kot drugouvrščena ekipa državnega prvenstva na Bonifiki gostoval v nedeljo (17:00).

AKCIJA NAPOLNIMO BONINIKO  – PAKET DVEH VSTOPNIC ZA TEKMI Z BRAVOM IN ALUMINIJEM