Danes

Prva ekipa
Prva liga Telemach 9. Krog
Koper, Stadion Bonifika
19. septembra. 2021 17:00
Koper
:
Bravo

september 2021

U-19
1. Slovenska mladinska liga, 7. krog
ŠRC Bonifika - 18. septembra, 16:00

Koper

:

Maribor

U-19
1. Slovenska mladinska liga, 6. krog
Ljubljana, Bežigrad - 11. septembra, 13:00

Olimpija

4
:

Koper

1

avgust 2021

U-19
1. Slovenska mladinska liga, 5. krog
ŠRC Bonifika - 28. avgusta

Koper

0
:

Triglav Kranj

1
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 4. krog
Radenci - 22. avgusta

Mura

1
:

Koper

2
U-19
Prva liga Telekom Slovenije, 3. krog
ŠRC Bonifika - 18. avgusta

Koper

1
:

Aluminij

0
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 2. krog
Brdo pri Kranju - 14. avgusta

Ilirija Extra-Lux

4
:

Koper

2
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 1. krog
Koper, Bonifika - 7. avgusta

Koper

4
:

Radomlje

2

maj 2021

U-19
1. Slovenska mladinska liga, 13. krog
Športni park Domžale - 29. maja, 17:00

Domžale

2
:

Koper

0
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 12. krog
ŠRC Bonifika - 15. maja, 17:00

Koper

2
:

Bravo

1
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 11. krog
ŠRC Bonifika - 2. maja, 16:00

Koper

0
:

Triglav Kranj

0

oktober 2020

U-19
1. Slovenska mladinska liga, 10. krog
ŠRC Slatina, Radenci - 17. oktobra, 15:00

Mura

1
:

Koper

0
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 9. krog
ŠRC Bonifika - 10. oktobra, 17:00

Koper

2
:

Celje

2
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 8. krog
Ljudski vrt Maribor - 3. oktobra, 13:30

Maribor

5
:

Koper

1

september 2020

U-19
1. Slovenska mladinska liga, 7. krog
ŠRC Bonifika - 26. septembra, 14:00

Koper

0
:

Olimpija

1
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 6. krog
Igrišče Renče - 19. septembra

Gorica

0
:

Koper

1
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 4. krog
Stadion Ilirija - 13. septembra, 15:30

Ilirija Extra-Lux

1
:

Koper

3
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 5. krog
ŠRC Bonifika - 13. septembra, 15:30

Koper

0
:

Radomlje

3

avgust 2020

U-19
1. Slovenska mladinska liga, 1. krog
ŠRC Bonifika - 29. avgusta, 15:30

Koper

1
:

Aluminij

4
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 3. krog
ŠRC Bonifika - 22. avgusta, 15:30

Koper

3
:

Drava Ptuj

2
U-19
1. Slovenska mladinska liga, 2. krog
Stadion Brinje Grosuplje - 19. avgusta, 18:00

Brinje Grosuplje

1
:

Koper

4