Danes

Prva ekipa
Prva liga Telemach 5. Krog
Bonifika
13. avgusta. 2022 20:15
Koper
:
Radomlje

avgust 2022

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 1. krog
Bonifika - 6. avgusta, 16:00

Koper

0
:

Maribor

2

maj 2022

U-17
1. Slovenska kadetska liga,
ŠRC Bonifika - 21. maja, 15:00

Koper

1
:

Bravo

4
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 25
Ptuj - 14. maja, 15:00

Drava Ptuj

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 24
Celje - 7. maja, 15:00

Celje

:

Koper

april 2022

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 23
ŠRC Bonifika - 30. aprila, 15:00

Koper

:

Krka

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 22
Grosuplje - 23. aprila, 15:00

Brinje Grosuplje

2
:

Koper

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 21
ŠRC Bonifika - 16. aprila, 14:00

Koper

2
:

Domžale

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 20. krog
Rogoza - 9. aprila, 11:00

Maribor

2
:

Koper

2
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 19
ŠRC Bonifika - 2. aprila, 14:00

Koper

0
:

Olimpija

0

marec 2022

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 18. krog
Kranj - 12. marca

Triglav Kranj

0
:

Koper

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 17
ŠRC Bonifika - 5. marca, 13:00

Koper

0
:

Mura

3

februar 2022

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 16
Kidričevo - 26. februarja, 13:30

Aluminij

0
:

Koper

0

november 2021

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 15
ŠRC Bonifika - 28. novembra, 14:00

Koper

1
:

Ilirija Extra-Lux

2
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 14
Radomlje - 21. novembra

Radomlje

1
:

Koper

3
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 13. krog
Športni park Šiška - 13. novembra, 11:00

Bravo

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 12. krog
Bonifika - 6. novembra, 12:00

Koper

2
:

Drava Ptuj

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 8. krog
Športni park Domžale - 3. novembra, 14:30

Domžale

6
:

Koper

1

oktober 2021

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 11. krog
ŠRC Bonifika - 30. oktobra, 15:30

Koper

1
:

Celje

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 10. krog
Novo mesto, Stadion Portoval - 23. oktobra, 12:00

Krka

:

Koper

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 9. krog
ŠRC Bonifika - 16. oktobra, 13:00

Koper

1
:

Brinje Grosuplje

4

september 2021

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 7. krog
ŠRC Bonifika - 18. septembra, 14:00

Koper

1
:

Maribor

0
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 6. krog
Ljubljana, Bežigrad - 11. septembra, 11:00

Olimpija

0
:

Koper

1

avgust 2021

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 5. krog
ŠRC Bonifika - 28. avgusta

Koper

4
:

Triglav Kranj

0
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 4. krog
Radenci - 22. avgusta

Mura

2
:

Koper

2
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 3. krog
ŠRC Bonifika - 18. avgusta

Koper

1
:

Aluminij

2
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 2. krog
Brdo pri Kranju - 14. avgusta

Ilirija Extra-Lux

0
:

Koper

0
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 1.krog
ŠRC Bonifika - 7. avgusta

Koper

1
:

Radomlje

1

maj 2021

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 13. krog
Športni park Domžale - 29. maja, 15:00

Domžale

3
:

Koper

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 12. krog
ŠRC Bonifika - 15. maja, 15:00

Koper

1
:

Bravo

4
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 11. krog
ŠRC Bonifika - 2. maja, 14:00

Koper

2
:

Triglav Kranj

2

oktober 2020

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 10. krog
ŠRC Slatina, Radenci - 17. oktobra, 13:00

Mura

3
:

Koper

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 9. krog
ŠRC Bonifika - 10. oktobra, 15:00

Koper

1
:

Celje

0
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 8. krog
Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT - 3. oktobra, 13:00

Maribor

3
:

Koper

0

september 2020

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 7. krog
ŠRC Bonifika - 26. septembra, 13:30

Koper

0
:

Olimpija

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 6. krog
Renče, Igrišče Renče - 19. septembra, 13:30

Gorica

0
:

Koper

0
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 5. krog
- 16. septembra, 14:00

Koper

2
:

Radomlje

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 4. krog
Ljubljana, Stadion Ilirija - 12. septembra, 02:00

Ilirija Extra-Lux

2
:

Koper

2

avgust 2020

U-17
1. Slovenska kadetska liga, 1. krog
Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT - 29. avgusta

Koper

2
:

Aluminij

0
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 3. krog
Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT - 22. avgusta, 17:00

Koper

6
:

Drava Ptuj

1
U-17
1. Slovenska kadetska liga, 2. krog
Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - 19. avgusta, 15:00

Brinje Grosuplje

3
:

Koper

3