ZMAGI MLADINCEV IN STAREJŠIH DEČKOV

Mladi koprski nogometaši so minuli konec tedna vnovič iztržili pozitiven izkupiček. Starejši dečki so v 10. krogu zahodne skupine kategorije U15 oz. starejših dečkov, kar s 3:1 ugnali vrstnike Olimpije iz Ljubljane. Koprčane je v vodstvo že v 6-i minuti popeljal Tim Jurman. Na 2:0 je povišal prvi strelec ekipe Lucas Mačak, za končnih 3:1 pa je zadel Matija Fonda.

Kadetska vrsta pod vodstvom Nedžada Okčiča v zadnnjem obdobju zelo težko najde pot do zmage. po porazu v Celju so tudi v 9. krogu proti Radomljam fantje ostali praznih rok. Edini zadetek za poraz 0:1 je za goste dosegel Latinčič.

Z enakim rezultatom le da v korist rumeno modrih se je končal tudi dvoboj mladinskih ekip. Koprčani, ki jih vodi Samir Zulič so slavili z golom branilca Vida Liama Stijelije, ki je v polno meril v 58-i minuti.