ZMAGA IN PORAZ MLADIH UPOV

Mladi koprski upi so ta konec tedna iztržili polovičen izkupiček. Starejši dečki, ki jih letos uspešno vodi Davor Klarica so tudi na gostovanju v Radomljah osvojili vse tri točke. Mlade kanarčke je v vodstvo že v 4-i minuli popeljal Nikolas Kefert, Domači so še pred polčasom izenačili a je v drugem delu zmago rumeno modrim prinesel prvi strelec lige Lucas Mačak, ki je v 56-i minuti zadel za končnih 2:1 za Koper.

Kadetska ekipa še vedno ne najde poti do uspeha, čeprav so bili tokrat fantje proti močnim Domžalam na dobri poti. Favorizirani gostje so vendarle slavili a s tesnih 1:0.

Mladinska ekipa je tokrat počivala zaradi reprezentančnih aktivnosti. Tekma proti Domžalam bo odigrana v nem od prostih terminov.