VISOKA ZMAGA NAD FARMACEVTI

Sobotni spodrsljaj Gorice so izkoristili Koprčani, ki so premagali Krko in prednost pred prvima zasledovalcema povečali na pet točk. Dejan Djermanović je novomeško mrežo načel z golom v sedmi minuti, Primorci pa so do odhoda v slačilnice zadeli še dvakrat. V 26. minuti je prednost podvojil Edi Baša, tri minute kasneje je bil uspešen še izkušeni branilec Damir Hadžić. Sredi drugega polčasa je Djermanović dosegel še drugi zadetek in Koprčani so vknjižili novo visoko zmago.

Koprčane že v sredo čaka tekma pokala MNZ Koper proti Izoli, v nedeljo pa v odhajajo na gostovanje proti Brdom.

KOPER – KRKA 4:0 (3:0)
* Koper, gledalcev 400, sodniki: Žnidaršič, Kalan, Jamnik.
* Strelci: 1:0 Djermanović (7.), 2:0 Baša (26.), 3:0 Hadžić (29.), 4:0 Djermanović (74.).
* Koper: Nenezić, Jelić Balta (od 66. Cerovec), Vršič, Badžim, Bešir (od 59. Meštrić), Baša, Žužek, Djermanović, Pejić (od 86. Tomić), Jozinović, Hadžić.
* Krka: Šušković, Bedek, Judež, Dušak, Pavič, Škrbec (od 66. Hrka), Kižlin (od 66. Kastrevec), Huč (od 60. Potokar), Kambič, Kim, Vešner Tičić.
* Rumeni karton: Škrbec.