VIKEND ZA POZABO

Edina svetla točka rumeno modrega konca tedna je bila v soboto selekcija starejših dečkov. Ti so v 11-em krogu gostovali v Domžalah in premagali tamkajšnje vrstnike z 2:1. Gole sta dosegla Tim Jurman v 20-i in Matjaž Veber v 27-i minuti. Domačim je petnajst minut pred koncem uspelo poraz le ublažiti za končni 2:1 za varovance Davorja Klarice.

Kadeti in mladinci so tokrat gostovali pri Olimpiji in v obeh tekmah ostali brez točk. Še posebej boleč je bil poraz kadetske ekipe, ki je prejela kar osem zadetkov. Povedati pa gre, da so imeli varovanci Nedžada Okčiča ob slabi igri še obilo smole. Kadeti na lestvici zasedajo skromn 12-o mesto in bodo morali v nadaljevanju prvenstva dvigniti formo.

Le malenkost bolje so jo odnesli nogometaši mladinske ekipe, ki so jih vrstniki Olimpije ugnali s 3:0. Ljubljančani so na lestvici drugi, rumeno modri upi pa sedmi.