RUTINIRANO DO SEDME ZAPOREDNE ZMAGE

Tudi po osmem krogu tekmovanja EPNL Koprčani ostajajo edina neporažena ekipa lige. Kozlički so vknjižili sedmo zaporedno zmago in sedaj bežijo prvim zasledovalcem na lestvici za 6 točk.

Koprčani so od samega začetka tekme takoj prevzeli stvari v svoje roke. Od prve minute smo spremljali kontinuirane napade, ki pa se praviloma niso končali z zaključnim strelom. Opaziti je bilo, da je veliko težav gostom predstavljala neravna igralna površina. Kljub temu so si kozlički priigrali štiri lepe priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene. Obramba rumenih veliko dela z napadi domačinov ni imela, na odmor sta ekipi odšli z začetnih 0:0.

V drugo polčas pa so Koprčani vstopili veliko bolj konkretno in že v prvih 5-ih minutah razrešili vprašanje zmagovalca. Najprej je podajo iz kota z glavo v gol preusmeril Maslić, dve minuti zatem pa je hiter protinapad po podaji Tomića zaključil Stojadinović. Do konca tekme so kozlički rutinirano zadržali rezultat, lahko pa bi rezultat bil še višji.

V naslednjem krogu bodo Koprčani na stadionu Bonifika gostili NK Renče. tekma bo začela ob 15:00h.

NK Cerknica – FC Koper B 0 : 2 (0 : 0)

Cerknica – Igrišče Koleno Cerknica Gledalcev: 100

Glavni sodnik Tozan Mateo; 1. pomočnik: Gornik Nejc; 2. pomočnik: Knafelc Žiga; Delegat: Stepančič Zdenko