[POKAL MNZ KOPER U-19] SEŽANČANI USPEŠNEJŠI PO LOTERIJI STRELOV Z BELE TOČKE

V sredo so se naši mladinci podali v Sežano, kjer so v sklopu 2. kroga Pokala MNZ Koper U-19 odigrali tekmo proti tamkajšnjim domačinom.

Spremljali smo izredno razburljivo srečanje, ki je gledalce vznemirjalo do čisto zadnjega sodnikovega žvižga. Sežančani so v uvodu drugega polčasa povedli, ta Koprčane je izenačil Šporin.

Nato pa se je začela drama. V 94. minuti je Cvek kozličke popeljal v vodstvo in vse se je zdelo odločeno. Vendar pa so Sežančani zmogli še dovolj moči in takoj minuto kasneje rezultat ponovno izenačili. Po loteriji strelov iz enajstih metrov so bili uspešnejši Sežančani in tako izločili Koprčane s skupnim izidom 6:3.

Pokal MNZ Koper U-19
NK Tabor Sežana – FC Koper 6:3 (1:0)
(po streljanju enajstmetrovk)
*Rezultat po rednem delu 2:2
Strelca za Koper: Šporin in Cvek
Zapisnik tekme

Naše mladince in kadete že v soboto čakata pomembni prvenstveni preizkušnji v Domžalah.