NŠ: DVE ZMAGI IN PORAZ

Starejši dečki Kopra nadaljujejo z odličnimi predstavami v ligaškem tekmovanju. V zahodni skupini 1. lige so s kar s 4:0 ugnali SIJ Acroni Jesenice. Kot običajno je največ zadetkov v nasprotnikovo mrežo poslal prvi strelec lige Lucas Mačak. V polno je meril kar tri krat, četrti gol pa je prispeval Rijad Silajdžič.

Kadetom še naprej ne gre. Tokrat so doma izgubili proti Iliriji Extra Luxu. Gostje so slavili z 2:0 oba gola pa sta padla v prvem polčasu. Varovanci Nedžada Okčiča so po 11-ih krogih na lestvici uvrščeni na 11-o mesto. Zbrali so skromnih osem točk.

Precej bolje igrajo mladinci, ki so Iliriji zabili dva gola. Tekmo je odločil Anel Lelič, ki je v polno meril v 71-i in 80-i minuti in potrdil gladko zmago z 2:0. Mladinska vrsta, ki jo trenira Samir Zulič na lestvici, po 11-ih tekmah zaseda peto mesto.