NA PRVI PRIPRAVLJALNI TEKMI REMI Z NK ISTRO

Koprčani so na domači Bonifiki odigrali prvo pripravljalno tekmo in proti hrvaškemu prvoligašu remizirali z 2:2.

Tekma se je igrala 120 minut. Koprčani so kljub obdobju priprav in težkih nog pokazali solidno predstavo in dober tempo. Trener Miran Srebrnič je vsaki postavi namenil 60 minut igre. Spremljali smo dokaj izenačeno tekmo, vsaka ekipa je imela obdobja v katerih je prevladovala, zagotovo pa so si Koprčani pripravili veliko več bolj zrelih priložnosti za zadetek.

Stadion Bonifika | 7.7. ob 18:30
FC Koper – NK Istra 2:2
Strelca: Andjelić, Kukoljac

Igrali so: Nenezić, Badžim, Cerovec, Hadžić, Vrdoljak, Žužek, Galešić, Guberac, Baša, Tomić, Štromajer. Igrali so še: Bužan, Opara, Anđelić P., Vranješ, Jelić-Balta, Kukoljac, Požrl, Angov, Andjelić S., Bešir, Gajšek, Meštrič, Dragičević, Šolaja.