NA DOBU ZGOLJ TOČKA, ŽE V NEDELJO PRIHAJAJO BILJE

Koprčani so že drugič zapored osvojili točko, kar je vsekakor manj od pričakovanj. Popravni izpit jih čaka že v nedeljo, ko na Bonifiko prihajajo Bilje.

Na Dobu je konstatno deževalo, temu primerna je bila tudi blatna zelenica, ki je igralcem obeh ekip povzročala kar nekaj težav. Koprčani so hitro povedli po prodoru in podaji Baše, ko je domači branilec preusmeril žogo v gol. Domačini so nekoliko srečno povedli v končnici prvega polčasa, ko je po strelu z glavo zadetek dosegel Kondič. V drugem polčasu smo spremljali poskuse Koprčanov, da ponovno povedejo, a je s svojimi bravuroznimi obrambami to preprečeval domači vratar. Rezultat srečanja se do konca ni spremenil.

V nedeljo ob 18:00 na Bonifiko prihajajo Bilje in to bo nova priložnost za tri točke.

ROLTEK DOB – KOPER 1:1 (1:1)

Dob, gledalcev 100, sodniki: Borošak, Benc in Sužnik.

Strelca: 0:1 Femec (8./avtogol), 1:1 Kondič (43.).

Roltek: Tratnik, Račić, Šipek, Tiganj (od 81. Gajič), Suljević, Kunstelj (od 58. Jugovar), Petrovič, Žinič, Rems, Kondič (od 90. Gorenc Stankovič), Femec.

Koper: Nenezić, Cerovec, Mišić, Guberac, Vršič (od 85. Bešir), Badžim, Baša, Žužek, Galešić, Hadžić, Šolaja (od 56. Vekić).

Rumeni kartoni: Tiganj, Gajič; Žužek.