MLADINCI IN STAREJŠI DEČKI S POLNIM IZKUPIČKOM

Deževna nedelja je koprskemu podmladku ponovno prinesla kar nekaj razlogov za zadovoljstvo. Starejši dečki so v Ljubljani s 4:2 premagali Ilirijo Extra Lux in se utrdili na prvem mestu prvenstvene razpredelnice zahodne skupine, ki si ga delijo s Krko. Doslej so zbrali 33 točk. Strelci za naše so bili Redžić v 18-i in 23-i, Kefert v 26-i in Mačak v 70-i minuti.

Kadeti so doživeli še en poraz. Na težkem gostovanju v Novi Gorici so prejeli tri, dali pa le en gol. Edini strelec za poraz 1:3 je bil v 61-i minuti Patrik Vasić.

Za maščevanje mlajših kolegov so poskrbeli fantje iz selekcije U19. “Mladinci” pod vodstvom Samirja Zuliča so slavili s 3:1. Gole so dosegli Agić, Prodanović in Piciga. S skupno 19-imi točkami na lestvici naši mladinci zasedajo zelo dobro peto mesto, z enakim številom točk kot četrto uvrščeni Bravo Publikum