DOBRA PREDSTAVA PROTI DINAMU

Koprčani so na svoji drugi pripravljalni tekmi pokazali solidno predstavo. Predvsem je zadovoljil prvi polčas.

Dinamo je bil skozi celotno tekmo več pri žogi, a mu Koprčani v prvem polčasu niso pustili do pravih priložnosti. Edino omembe vredno je obranil vratar Nenezić. Ekipa Dinama je do zadetka prišla v zadnjem napadu prvega polčasa, ko je sodnik po domnevni igri z roko Mišića pokazal na belo točko, ki jo je v zadetek pretvoril Petković.

Trener Srebrnič je v drugem polčasu ponudil priložnost tudi vsem igralcem na klopi. Tedaj je Dinamo prevzel pobudo in dosegel še tri zadetke. V drugem polčasu velja omeniti velja nevaren napad Koprčanov, ko je prečko zadel Janneh Susso.

Dinamo – Koper 4:0 (1:0)

Dinamo: Livaković – Stojanović, Theophile, Perić, Leovac – Moro – Kadzior, Gojak, Ivanušec, Oršić (od 77. Mišković) – Petković (od 46. Andrić)

Koper: Nenezić – Mišić, Žužek, Hadžić, Jozinović – Jelić Balta, Pejić – Baša, Galešić, Čirjak – Djermanović (igrali so še: Žarkov, Čavalić, Badžim, Cerovec, Zyba, Vranješ, Ovsenek, Šolaja, Vekič, Meštrić, Janneh)

Strelci: 1:0 Petković (45.) 11m, 2:0 Kadzior (49.), 3:0 Gojak (66.), 4:0 Moro (79.)